قالیشویی آزادی

قالیشویی پدیده آزادی

قالیشویی در آزادی با شستشوی فرش ها به صورت مکانیزه خیال مشتریان را از کیفیت بالای شستشو راحت می کند. همچنین با ارائه خدمات شستشوی فرش های خاص دستباف و ابریشمی نیز سبب شده تا مشتریان بتوانند فرش های مختلف خود را به صورت یکجا برای شستشو به این مجموعه معتبر بسپارند.

داشتن قیمت مناسب

هماهنگ بودن با نرخ مصوب اتحادیه یکی از مهمترین ویژگی های این مجموعه است که برای تمامی مراحل شستشو قیمت مناسب در نظر گرفته و در هنگام تحویل فرش ها با بررسی فرش هزینه حدودی را مشخص می کنند.

تعهد کاری

قالیشویی پدیده از تعهد کاری بالایی برخوردار بوده، زیرا در زمان مشخص فرش را تحویل گرفته و متناسب با قرارداد در زمان تعیین شده، فرش را تحویل می دهد.

 شست و شوی فرش در قالیشویی خیابان آزادی

شست و شوی قالی‌ها در قالیشویی آزادی پدیده جزء بهترین و متمایزترین ویژگی‌های این قالیشویی محسوب می‌شود. آنچه که باعث خاص بودن شست و شو در این قالیشویی شده است، استفاده از دستگاه‌های پیشرفته است. در واقع ما در قالیشویی پدیده شست و شوی قالی‌های شما را با بهترین، پیشرفته‌ترین و به روزترین دستگاه‌ها انجام می‌دهیم.

تعمیر فرش ماشینی و دست‌بافت

در قالیشویی خیابان آزادی، خدمات تعمیر انواع قالی‌ها نیز ارائه می‌شود. تعمیرات شامل رنگبندی و رفوگری است. بنابراین اگر رنگ قالی شما به هم ریخته است و یا بخشی از آن پوسیده شده است می‌توانید با خدمات تعمیر قالیشویی پاکمهر آن را نو کنید. خدمات تعمیر توسط بهترین و مجرب‌ترین نیروهای قالیشویی پدیده انجام می‌شود و مشکل خرابی قالی‌های شما را برطرف می‌کند. بنابراین اگر رنگ قالی‌های شما به هر دلیلی به هم ریخته است و به صورت عادی قابل تعمیر نیست، حتما از خدمات تعمیر قالیشویی پدیده استفاده کنید.

انتخاب یک قالیشویی معتبر

یکی از موارد مهم در انتخاب یک قالیشویی معتبر رضایت بالای مشتریان این مرکز می باشد که نشان دهنده این امر می باشد. همچنین زیاد بودن نمایندگی ها و شعبه ها در سراسر مناطق مختلف یکی دیگر از این موارد می باشد. تصور اینکه یک قالیشویی در همه نقاط یک شهر شعبه داشته باشد و شما به راحتی و در کوتاهترین زمان فرش های خود را شسته و تمیز تحویل بگیرید بسیار میتواند لذت بخش باشد. پس برای انتخاب یک قالیشویی خوب به فاکتور های زیر حتما دقت بفرمائید :

 1. کیفیت عالی در شستشو
 2. قیمت مناسب و زیر نظر اتحادیه قالیشویی
 3. تعدد شعب
 4. رضایت بالای مشتریان سابق و قدیمی

 

021-44333368

021-22376722

021-66554204

021-88367751

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Avatar for padidehadmin
  1 نظرات
  Avatar for padidehadmin
  Bailey1446 بهمن 24, 1402
  | |
  The Beatles - легендарная британская рок-группа, сформированная в 1960 году в Ливерпуле. Их музыка стала символом эпохи и оказала огромное влияние на мировую культуру. Среди их лучших песен: "Hey Jude", "Let It Be", "Yesterday", "Come Together", "Here Comes the Sun", "A Day in the Life", "Something", "Eleanor Rigby" и многие другие. Их творчество отличается мелодичностью, глубиной текстов и экспериментами в звуке, что сделало их одной из самых влиятельных групп в истории музыки. Музыка 2024 года слушать онлайн и скачать бесплатно mp3.
  Call Now Buttonمشاوره و تماس: 02122376722