قالیشویی ازگل

قالیشویی ازگل

قالیشویی ازگل پدیده بزرگترین قالیشویی تهران و بهترین درخدمات شستشوی فرش و موکت تقدیم می کند .

شستشوی فرش ها تاکنون مسئله ای جدی برای افراد خانواده بوده است. انسان همیشه سعی درایجاد راحتی و آسانی درشستشوی وسائل خانه خود داشته است.

خدمات شستشوی فرش دیگر مثل سابق نیست که خودتان انجام دهید.دیگر شستشوی فرش درخانه را فراموش کنید .

قالیشویی ازگل با 30 سال سابقه و تجربه در ارائه خدمات قالیشویی فرش آماده به خدمت می باشد.قالیشویی ازگل با به کارگیری کارگران و افراد متخصص و مجرب و ورزیده همواره در تلاش است تا فراتر از وظیفه عمل کرده وخاطری آسوده را برای شما فراهم آورد.

تمامی قالیشویی های فعال چه درکلانشهر بزرگ تهران و چه در شهرستان ها معیارهایی برای ارائه خدمات خود دارند.قالیشویی ازگل نیز ضمن دارابودن از تمامی امکانات دیگر قالیشویی خدماتی فرای آنها ارائه می دهد وهمین مسئله باعث ایجاد تفاوت و متمائز بودن قالیشویی ازگل ازدیگر قالیشویی ها کرده است.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها با تخفیف ویژه می‌باشد.

قالیشویی منطقه ازگل

با پرسنل حرفه ای و با تجربه در کنار دستگاه های به روز می تواند تمام عملیات شستشوی فرش را به صورت کاملا مکانیزه ارائه نماید. همانطور که حتما می دانید شست و شوی قالی در قالیشویی نقش مهمی در سلامت فرش دارد. فرش ها باید هر 6 ماه یک بار به صورت حرفه ای و عمیق از آلودگی ها پاک شوند تا طول عمر مفید آن ها افزایش یابد.  شستشو در قالیشویی بدون آسیب رساندن به الیاف، بافت و ریشه فرش انجام می شود و در عین حال تمام آلودگی های آن را به خوبی برطرف می نماید.

خدمات ما در قالیشویی محدوده ازگل به صورت 24 ساعته و در کمتر از 72 ساعت با ارائه ضمانت نامه معتبر انجام خواهد شد تا شما بتوانید با برنامه ریزی دقیق در تمام طول سال، حتی در نزدیک ایام نوروز فرش خود را به سرعت با بالاترین کیفیت، به صورت لول شده و کاور شده درب منزل تحویل بگیرید.

021-44333368

021-22376722

021-66554204

021-88367751

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
    0 نظرات

    No Comment.

    Call Now Buttonمشاوره و تماس: 02122376722