قالیشویی تهرانسر

منطقه تهرانسر در غرب تهران که به بزرگراه شهیدلشکری و شهرک آزادی در قسمت شمال و از جنوب به بزرگراه فتح واز غرب به بزرگراه آزادگان و شهرک استقلال و در شرق به شهرک آسمان و فرودگاه مهر آباد منتهی میشود و در منطقه 21 شهرداری تهران قرار دارد.

یکی از دفاتر اصلی قالیشویی پیه در غرب ، در منطقه 18 تهران و محله خلیج فارس میباشد که به صورت شبانه روزی و در تمام ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز در قسمت غرب تهران و خلیج فارس و تهرانسر است بنابراین شما شهروندان عزیز ساکن در منطقه 18 و منطقه 21 میتوانید با خیال آسوده حتی در روزهای تعطیل قالیشویی پدیده را برای انجام خدمات قالی و فرش و موکت در کنار خود داشته باشید.

مزایای قالیشویی تهرانسر :

استفاده از ماشین آلات مدرن برای قالی شویی در تهرانسر

بهره مندی از پرسنل مجرب و کارآزموده قالیشوئی تهرانسر

ما فرش های شما را پس از شستشو لول شده و داخل کاور درب منزل تهرانسر تان تحویل می دهیم

قالیشویی نزدیک تهرانسر به دلیل حضور در محدوده

متخصص شستن فرش های ابریشم و گل ابریشم به صورت تضمینی

ما تمام روزها حتی ایام تعطیل هم به ساکنان تهرانسر سرویس می دهیم

 قالیشویی در منطقه تهرانسر

قالیشویی در تهرانسر | امروزه بخش اعظم خدمات قالیشویی در منازل انجام می شود. بنابراین شرکت هایی که در محیط منزل حاضر به ارائه خدمت می شوند، گزینه بهتری برای انتخاب هستند. قالیشویی پدیده شعبه تهرانسر خدمات خشک شویی ویژه ای به مشتریان ارائه می کند.

به همین دلیل خدمات قالیشویی پدیده در تهرانسر بسیار مورد توجه سایر شهروندان است. قالیشویی در تهرانسر یک قالیشویی مجهز بوده که در محیط منزل نیز اقدام به خدمت رسانی می کند. این موضوع برای افرادی که تمایل ندارند فرش های خود را از محیط منزل خارج کنند، اهمیت دارد.

021-44333368

021-22376722

021-66554204

021-88367751

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
    0 نظرات

    No Comment.

    Call Now Buttonمشاوره و تماس: 02122376722