قالیشویی شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی پدیده در شرق تهران یک قالیشویی معتبر در تهران به شمار می آید. این قالیشویی خوب جزء باسابقه‌ترین قالیشویی‌ها و عضو اتحادیه قالیشویی تهران می باشد.

از آنجاییکه فرش جزء وسایل با ارزش در هر خانه است، حفظ و نگهداری آن از  اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از طرفی به دلیل تعداد و تنوع زیاد قالیشویی در تهران انتخاب یک قالیشویی مطمئن که علاوه بر نظافت و پاکیزگی فرش ها باعث افزایش طول عمر آن ها شود بسیار مشکل می باشد.

بهتر است بدانید که قالیشویی شرق تهران با کادر مجرب و استفاده از روش‌های علمی خود هیچگونه صدمه و آسیبی به فرش‌ها وارد نمی‌کند.

لازم به ذکر است که قبل از شست و شوی فرش حتما باید غبار فرش توسط دستگاه های مخصوص گرفته شود. سپس با استفاده از مواد شوینده مخصوص آن را شست و شو داد.

همچنین امروزه به دلیل کمبود زمان، نبود فضای کافی و نبود انرژی زیاد دیگر نظافت فرش و قالی به صورت دستی انجام نمی‌شود. از طرفی شست و شوی فرش به روش سنتی ممکن است باعث صدمه و آسیب به فرش ها شود. قالیشویی گل ابریشم در شرق تهران با دستگاه‌های مجهز و کارشناسان متخصص خود با کیفیت‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد.

 • متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ابریشم و ماشینی با دستگاه های مکانیزه در کارخانه اختصاصی
 • موکت و پالاز لول شده اتو شده همراه با کاور
 • خدمات رفوگری ، رفع سوختگی ریشه وشیرازه زنی و چرم دوزی فرش ماشینی و دستبافت
 • خشکشویی انواع مبلمان ایرانی وخارجی در منزل با دستگاه راداکتور و شامپوی نانو کمتر از یک ساعت با کادری مجرب
  مبلشور

ویژگی‌های قالیشویی پدیده در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران با ارائه خدماتی از قبیل شست و شو و ترمیم فرش‌های صادراتی و نفیس ابریشم٬ گل ابریشم، ماشینی و دستبافت و استفاده از مواد شوینده با کیفیت و شامپوهای ساخت کشور آلمان قادر است بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

از دیگر ویژگی های خاص این قالیشویی خوب عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش‌های رفوگری، دار کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی می‌باشد.

قالیشویی شرق تهران با داشتن شعبه‌هایی مثل قالیشویی در تهرانپارس، قالیشویی در لویزان و با استفاده از کادر مجرب خود و روش‌های علمی و همچنین استفاده از دستگاه‌های پیشرفته تمام اتوماتیک و استفاده از مواد نانو و بهترین مواد شوینده از سایر قالیشویی‌ها در تهران متمایز شده است.

021-44333368

021-22376722

021-66554204

021-88367751

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  0 نظرات

  No Comment.

  Call Now Buttonمشاوره و تماس: 02122376722