قالیشویی پاسداران

خدمات قالیشویی محدوده پاسداران

خدمات شعبه پاسداران کارخانه قالیشویی پدیده علاوه بر قالیشویی، شامل موکت شویی و مبل شویی در منزل نیز می‌باشد. مبل شویی در منزل توسط تکنسین های حرفه ای و با دستگاه های پیشرفته و به روز قالیشویی انجام می‌شود. تمامی خدمات قالیشویی و همچنین خشکشویی موکت و مبل ما با رعایت استانداردها و شیوه نامه های بهداشتی و شرعی انجام می‌شود.
فرآیند شستشو و خشک کردن انواع فرش نیز در قالیشویی پدیده محله پاسداران به کمک دستگاه های حرفه ای با تجربه نیروهای توانمند و باتجربه ما انجام می‌شود. شستشوی تخصصی انواع فرش دستبافت و خدمات اعلاشویی از دیگر خدمات متمایز ماست. تکنسین های باتجربه ما با توجه به نوع الیاف فرش، روش مناسب شستشو را انتخاب کرده و بدون هرگونه آسیب در بافت یا ریشه، خدمات شستشو با دستگاه یا شستشوی دستی را انجام می‌دهند.

ویژگی قالیشویی در پاسداران

همانطور که می‌دانید هر قالیشویی در هر منطقه کیفیت کار متفاوتی با دیگر قالیشویی‌ها دارد؛ اما قالیشویی پدیده در پاسداران به علت وجود قالیشویی‌های متعدد باید بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد.

دقت داشته باشید که به علت ‌عدم آگاهی کافی مشتری ها، بسیاری از قالیشویی‌ها به فکر سود جویی و سو استفاده می‌افتند؛ ما پس از مشاهده چندین مورد از این دسته از مشکلات این بخش را در نظر گرفته‌ایم تا به شما در رابطه با قالیشویی اطلاعاتی به اشتراک بگذارید. بنابراین اگر شما نیز در شستشوی فرش‌های خود حساسیت بسیاری دارید و به دنبال راهی برای جلوگیری از سوءاستفاده مراکز نامعتبر هستید، می‌توانید در ادامه به مطالب ویژگی بهترن قالیشویی در پاسداران توجه کنید.

نحوه ثبت سفارش:

جهت ارائه سفارش به قالیشویی پاسداران، فقظ کافیست با ما تماس بگیرید تا کارکنان این مجموعه جهت تحویل قالی  به محل شما اعزام شوند. نحوه شستشو توسط خود شما انتخاب می‌شود و در فاکتور شما ثبت می‌گردد. روش‌های شستشو بستگی به نوع فرش شما دارد که با توضیحات توسط کارکنان مجموعه می‌توانید روش شستشو را انتخاب نمایید.

نحوه دریافت فرش پس از شستشو:

پس از شستن فرش‌ها، قالیشویی با شما تماس می‌گیرد و جهت تحویل فرش با شما هماهنگ می‌کند. در صورتی که تحویل فرش را با کاور و بسته بندی انتخاب کرده باشید، فرش لول شده و کاور شده خدمت شما در زمان هماهنگ شده ارسال می‌گردد.

پرسنل قالیشویی فرش را تا واحد شما حمل می‌کنند و درب واحد آن را تحویل می‌دهند.

قالیشویی فرش دستباف و فرش ماشینی – رنگبرداری و لکه برداری – رفع وبرداشتن

هرگونه لکه ورنگ بدون آسیب رسیدن به فرش – ریشه زنی فرش فرسوده – تعمیر وبافت ریشه نو

برای انواع فرش و تابلو فرش و خشکشویی انواع فرش و مبل و موکت با دستگاه های نیمه اتوماتیک در محل مشتری

 

021-44333368

021-22376722

021-66554204

021-88367751

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
    0 نظرات

    No Comment.

    Call Now Buttonمشاوره و تماس: 02122376722