مبل شویی

خدمات مبل شویی

شستشوی مبلمان و حفظ ظاهر زیبایی آن همیشه یکی از دغدغه های خانم های خانه دار و مسئولین شرکت هاست. یکی از موارد مهم شستشوی دوره ای مبل است. برای خشکشویی مبلمان چند نکته مهم وجود دارد.

چه مبلهایی با دستگاه قابل شستشو هستند؟

یکی از سوالاتی که برای شما عزیزان مطرح بوده این است که چه مبل هایی را میتوان با دستگاه های مبلشویی شست؟ تمامی مبل هایی که قسمت های پارچه ای دارند مانند تمام پارچه، چوب و پارچه ، فلز و پارچه (فرفوژه) و… قابل شستشو هستند. لازم به ذکر است که قسمت های چوبی یا فلزی و چرمی با دستگاه ها قابل شستشو نیستند!

آیا شکل مبلمان بر قیمت شستشوی مبل تاثیرگذار است؟ فوم سرد یا گرم؟

شاید برای شما هم سوال باشد که مبلمان من تمام پارچه است آیا باید هزینه ی بیشتری پرداخت کنم؟ یا مبلمان من از نوع چپندر ( نوع خاصی از مبلمان) است آیا میتوانم مبلغ کمتری پرداخت کنم؟ یا صندلی ناهارخوری من به صورت نیمکت است هزینه آن چگونه محاسبه می شود؟ مبلمان هم دارای تشک و پشتی دوبل است آیا هزینه مجزا برای تشک ها باید پرداخت کرد؟ در پاسخ به این سوال ها باید گفت که شکل ظاهری مبلمان شما اهمیت خاصی ندارد! پایه قیمت گذاری که برای مبلمان تعیین شده است، یک دست مبلمان هفت نفره بدون تشک یا پشتی اضافه است.

خشکشویی در محل است یا کارخانه؟

یکی از سوالاتی که برای شما عزیزان مهم است این است که خدمات خشکشویی مبل یا تشک خوشخواب کجا انجام می شود؟ تمامی خدمات خشکشویی مانند، خشکشویی مبل، خشکشویی خوشخواب، خشکشویی پشتی، خشکشویی فرش ، خشکشویی موکت های چسبیده به زمین و… در منزل یا محل کار انجام می شود.

از سراسر وب بخوانید: هرآنچه برای برگزاری جشن تکلیف دخترانه نیاز دارید

اعتبار ما از رضایتمندی شما به دست می آید

و کافیست فقط یک بار امتحان کنید تا مارا به تمامی دوستان و اقوام خود در سراسر تهران

تهران غرب – تهران شمال – تهران شرق – تهران جنوب و حتی حومه معرفی کنید

برای شستشوی مبل در منزل و پاک کردن انواع لکه های مبل اعم از لکه های نوشابه پاک کردن لکه های جوهر و غذا ، پاک کردن لکه های میوه پاک کردن لکه های چربی و مواد غذایی و پاک کردن لکه های خون و انواع لکه ها از روی مبلمان تخصص ماست

شستن مبلمان های چوبی راحتی سلطنتی به روشی که به چوب آن ها صدمه وارد نشود

با افتخار قالیشویی و مبلشویی پیده در تهران یکی از با کیفیت ترین و ارزان ترین مبلشویی هایی است که در تمام مناطق تهران و حومه فعالیت دارد

پدیده ارائه دهنده با کیفیت ترین و ارزانترین خدمات شستشو انواع مبلمان وصندلی و فرش و قالی با بروز ترین تجهیزات در خدمت شماست

تنها با چند کلیک ساده می توانید از خدمات ویژه شستشوی مبلمان در محل استفاده کنید.

این سرویس در لیست خدمات درب منزل قرار دارد و متصدی به همراه دستگاه مبل شور درب منزل مراجعه می کند. دستگاه مبلشویی یک وسیله کارامد است که دارای محفظه ای برای آب و شوینده است. یک محفظه جداگانه نیز برای آب آلوده حاصل از شستن مبل ها در دستگاه وجود دارد.

عملیات شستشو بدون کثیف کاری و ریخت و پاش اضافی انجام می شود و نیازی به تخلیه محل و یا انتقال مبلمان به پارکینگ و حیاط نیست.

در واقع مبل ها در همان محل اصلی شستشو داده می شوند. ما در همه مناطق تهران آماده ارائه خدمات خشکشویی مبلمان هستیم.

مبل شویی پدیده با بهره گیری از جدیدترین دستگاهای شستشو و خشکشویی مبل درخدمت شماست:

021-44714416
021-44333368
021-22376722
021-66554204
021-88367751
021-44535820

Call Now Buttonمشاوره و تماس: 02122376722